Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ast: Operaciones

en: more
ast: más

en: Reset
ast: Reafitar

en: User
ast: Usuariu

en: All
ast: Too

en: Page
ast: Páxina

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: Empty
ast: Ermu
