Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: more
az: daha çox

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: User
az: İstifadəçi

en: All
az: Hammısı

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Add user
az: İstifadəçi əlavə edin

en: Empty
az: Boş

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
