Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Operations
be: Аперацыі

en: more
be: болей

en: Reset
be: Скінуць

en: User
be: Карыстальнік

en: All
be: Усе

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: Empty
be: Пусты

en: Apply
be: Ужыць
