Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: more
bg: още

en: Reset
bg: Рестартирай

en: User
bg: Потребител

en: All
bg: Всички

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: Empty
bg: Празно

en: Apply
bg: Търси
