Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (15 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: more
ca: més

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: User
ca: Usuari

en: All
ca: Tot

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Add user
ca: Afegeix un usuari

en: Empty
ca: Buit

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Master
ca: Mestre
