Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Operations
eo: Operacioj

en: more
eo: pli

en: Reset
eo: Restarigu

en: User
eo: Uzanto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Add user
eo: Aldonu uzanton

en: Apply
eo: Apliku

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
