Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: more
fr: plus

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: User
fr: Utilisateur

en: All
fr: Tout

en: Roles
fr: Rôles

en: Sort by
fr: Trier par

en: Add user
fr: Ajouter un utilisateur

en: Empty
fr: Vide

en: Apply
fr: Appliquer

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Master
fr: Principal
