Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Operations
hu: Műveletek

en: more
hu: tovább

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: User
hu: Felhasználó

en: All
hu: Mind

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Add user
hu: Felhasználó létrehozása

en: Empty
hu: Üres

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Offset
hu: Eltolás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester
