Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: more
hy: ավելի

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: User
hy: Օգտագործող

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Add user
hy: Օգտատեր ավելացնել
