Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: more
ja: 続き

en: Reset
ja: リセット

en: User
ja: ユーザー

en: All
ja: すべて

en: Page
ja: ページ

en: Roles
ja: 役割

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Add user
ja: ユーザーを追加

en: Empty
ja: 空

en: Apply
ja: 適用

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター
