Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: more
ka: მეტი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: All
ka: ყველა

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Desc
ka: აღწერა

en: Add user
ka: მომხმარებლის დამატება

en: Empty
ka: ცარიელი

en: - All -
ka: - ყველა -
