Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Empty
kn: ಖಾಲಿ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
