Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to lv translation catalogue (15 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: more
lv: vairāk

en: Reset
lv: Attīrīt

en: User
lv: Lietotājs

en: All
lv: Visi

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Add user
lv: Pievienot lietotāju

en: Empty
lv: Tukšs

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
