Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: more
mr: आणखी

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: User
mr: सदस्य

en: All
mr: सर्व

en: Page
mr: पान

en: Roles
mr: वर्तनमर्यादा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा
