Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (15 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: more
oc: mai

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: User
oc: Utilizaire

en: All
oc: Tot

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Sort by
oc: Triar per

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: Empty
oc: Void

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Master
oc: Maître
