Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (17 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: more
pl: więcej

en: Reset
pl: Resetuj

en: User
pl: Użytkownik

en: All
pl: Wszystko

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Add user
pl: Dodaj użytkownika

en: Empty
pl: Pusty

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
