Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Operations
fa: عمل ها

en: more
fa: بیشتر

en: Reset
fa: اعاده

en: User
fa: کاربر

en: All
fa: همه

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Add user
fa: افزودن کاربر

en: Empty
fa: خالی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
