Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ro: Operațiuni

en: more
ro: mai multe

en: Reset
ro: Resetează

en: User
ro: Utilizator

en: All
ro: Toate

en: Page
ro: Pagina

en: Roles
ro: Roluri

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Add user
ro: Adaugă utilizator

en: Empty
ro: Gol

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
