Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (17 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: more
ru: ещё

en: Reset
ru: Сбросить

en: User
ru: Пользователь

en: All
ru: Все

en: Page
ru: Страница

en: Roles
ru: Роли

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Add user
ru: Добавить пользователя

en: Empty
ru: Пусто

en: Apply
ru: Применить

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной
