Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: more
si: තවත්

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
