Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: more
sk: viac

en: User
sk: Používateľ

en: All
sk: Všetky

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Add user
sk: Pridať používateľa

en: Empty
sk: Prázdne

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
