Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: more
ta: மேலும்

en: Reset
ta: மீளமை

en: User
ta: பயனர்

en: All
ta: எல்லா

en: Page
ta: பக்கம்

en: Roles
ta: பாத்திரங்கள்

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: Add user
ta: பயனரை சேர்

en: Empty
ta: காலி

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -
