Subuser (7.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (17 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: more
uk: ще

en: Reset
uk: Скинути

en: User
uk: Користувач

en: All
uk: Все

en: Page
uk: Сторінка

en: Roles
uk: Ролі

en: Desc
uk: Спад

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Add user
uk: Додати користувача

en: Empty
uk: Порожньо

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне
