Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Operations
bs: Operacije

en: more
bs: još

en: User
bs: Korisnik

en: All
bs: Sve

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Add user
bs: Dodaj korisnika

en: Apply
bs: Primjeni
