Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to cy translation catalogue (13 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: more
cy: mwy

en: Reset
cy: Ailosod

en: User
cy: Defnyddiwr

en: All
cy: I gyd

en: Page
cy: Tudalen

en: Roles
cy: Swyddogaethau

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Add user
cy: Ychwanegu defnyddiwr

en: Empty
cy: Gwag

en: Apply
cy: Ceisio

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen
