Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: more
dz: ཧེང་བཀལ

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Roles
dz: ལས་འགན།

en: Add user
dz: ལག་ལེན་པ་ ཁ་སྐོང་རྐྱབ་
