Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to el translation catalogue (16 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: more
el: περισσότερα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Roles
el: Ρόλοι

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Add user
el: Προσθήκη χρήστη

en: Empty
el: Κενό

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
