Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Operations
es: Operaciones

en: more
es: más

en: Reset
es: Restablecer

en: User
es: Usuario

en: All
es: Todo(s)

en: Page
es: Página

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Add user
es: Añadir usuario

en: Empty
es: Vacío

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Master
es: Máster
