Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: more
et: veel

en: Reset
et: Tühista

en: User
et: Kasutaja

en: All
et: Kõik

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Add user
et: Lisa kasutaja

en: Empty
et: Tühi

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine
