Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: more
fi: lisää

en: Reset
fi: Palauta

en: User
fi: Käyttäjä

en: All
fi: Kaikki

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Add user
fi: Lisää käyttäjä

en: Empty
fi: Tyhjä

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Master
fi: Isäntä
