Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: more
gu: વધુ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: All
gu: બધા

en: Page
gu: પ્રુષ્ઠ

en: Roles
gu: હોદ્દાઓ

en: Apply
gu: લાગુ કરો
