Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: more
hi: और भी

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: All
hi: सभी

en: Page
hi: पृष्ठ

en: Roles
hi: भूमिका

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Add user
hi: सदस्य जोडें

en: Empty
hi: खाली

en: Apply
hi: लागू करें

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-
