Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: more
hr: više

en: Reset
hr: Poništi

en: User
hr: Korisnik

en: All
hr: Svi

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Add user
hr: Dodaj korisnika

en: Empty
hr: Prazno

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
