Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Add user
kk: Қолданушы қосу
