Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: Empty
km: ទទេ
