Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: more
ku: زیاتر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: All
ku: هەموو

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: Empty
ku: بەتاڵ
