Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: more
ne: धेरै

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: All
ne: सबै

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Add user
ne: प्रयोगकर्ता थपनुहोस
