Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: more
nl: meer

en: User
nl: Gebruiker

en: All
nl: Alle

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Empty
nl: Leeg

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
