Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
nn: Operasjonar

en: more
nn: meir

en: Reset
nn: Sett til standard

en: User
nn: Brukar

en: All
nn: Alle

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Add user
nn: Legg til brukar

en: Empty
nn: Tom

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
