Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: more
ps: نور

en: User
ps: غړی

en: All
ps: ټول

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Add user
ps: غړی زیاتول

en: Empty
ps: تش

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
