Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: more
sl: več

en: Reset
sl: Ponastavi

en: User
sl: Uporabnik

en: All
sl: Vsi

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: Add user
sl: Dodaj uporabnika
