Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: more
te: మరిన్ని

en: User
te: వాడుకరి

en: All
te: అన్నీ

en: Page
te: పేజీ

en: Roles
te: పాత్రలు

en: Add user
te: వాడుకరిని చేర్చడం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
