Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: more
tr: daha fazla

en: Reset
tr: Sıfırla

en: User
tr: Kullanıcı

en: All
tr: Tümü

en: Page
tr: Sayfa

en: Roles
tr: Roller

en: Desc
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Add user
tr: Kullanıcı ekle

en: Empty
tr: Boş

en: Apply
tr: Uygula

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Asc
tr: Artan

en: Master
tr: Ana (master)
