Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Add user
ug: ئەزا قوشۇش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
