Subuser (7.x-2.0-alpha3) - en to vi translation catalogue (17 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: more
vi: thêm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: User
vi: Người dùng

en: All
vi: Tất cả

en: Page
vi: Trang

en: Roles
vi: Vai trò

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Add user
vi: Thêm người dùng

en: Empty
vi: Trống

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
