Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: never
af: nooit

en: Mail
af: E-pos

en: User
af: Gebruiker

en: Active
af: Aktief

en: Roles
af: Rolle

en: Last access
af: Laaste toegang

en: Add user
af: Voeg gebruiker by

en: Blocked
af: Geblokkeer
