Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to am translation catalogue (11 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Edit
am: አርትእ

en: Name
am: ስም

en: Mail
am: ደብዳቤ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Active
am: ገባሪ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: Add user
am: ተጠቃሚ ጨምር

en: @time ago
am: @time በፊት

en: Blocked
am: የተጣመረ
