Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: never
ar: أبدا

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: User
ar: المستخدم

en: Active
ar: نشط

en: Roles
ar: الأدوار

en: Last access
ar: آخر وصول

en: Add user
ar: أضف مستخدما

en: Switch
ar: تبديل

en: @time ago
ar: منذ @time

en: Blocked
ar: ممنوع
