Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Edit
ast: Editar

en: Name
ast: Nome

en: never
ast: nunca

en: User
ast: Usuariu

en: Active
ast: Activu

en: Last access
ast: Accesu últimu

en: Add user
ast: Amestar usuariu

en: @time ago
ast: hai @time

en: Blocked
ast: Torgáu
