Subuser (7.x-2.0-alpha4) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Status
bg: Статус

en: Delete
bg: Изтриване

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: never
bg: никога

en: Mail
bg: Адрес e-mail

en: User
bg: Потребител

en: Active
bg: Активен

en: Roles
bg: Роли

en: Last access
bg: Последен достъп

en: Add user
bg: Добавяне на потребител

en: @time ago
bg: преди @time

en: Blocked
bg: Блокиран
